naglowek2

Radomsko miasto lidera!

W trzeciej kolejce IV ligi łódzkiej RKS Radomsko pokonał plasujący się w czubie tabeli Ner Poddębice 5:1. Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego toczyło się pod dyktando Żółto-Niebieskich, którzy częściej byli przy piłce i stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Jedną z nich w 20 minucie gry na bramkę zamienił Omar Tall, który jak się później okazało otworzył worek z bramkami. 120 sekund później za sprawą ofensywnego rozgrywającego RKSu miejscowi prowadzili już 2:0. Bramkę numer trzy w 39. minucie gry zdobył Krystian Wojtczak.

W drugiej połowie licznie zgromadzeni kibice zobaczyli kolejne gole. W 47. minucie gry kolejnego gola do swojego dorobku dopisał Krystian Wojtczak. Goście odpowiedzili honorowym trafieniem Łukasza Dynela w 55. minucie meczu. Na zakończenie tego spotkania piękny strzał z rzutu wolnego Omara Talla dobił Łukasz Gloc i trzy punkty oraz spory dorobek bramkowy zostają w Radomsku.

RKS jest liderem tabeli czwartej ligi i w najbliższą sobotę zagra w Zgierzu z tamtejszą Borutą. Kolejny mecz w Radomsku dopiero w środę 12. września, na Brzeźnicką 26 przyjedzie Stal Niewiadów.

RKS Radomsko 5:1 Ner Poddębice
bramki dla RKS: Omar Tall x2, Krystian Wojtczak x2, Łukasz Gloc

skład RKS Radomsko: Baranowski, Sadziński, Klepczyński, Pluta, Michalak, Turniak, Jura, Zieliński, Tall, Baraniak, Wojtczak

Na zmiany wchodzili: Banasiak, Kowalski, Lewacki, Gloc