naglowek2

Statystyki

 SEZON 2017/2018

Bramki:

  • 19 Krystian Wojtczak
  • 14 Bartosz Turniak
    4 Bartłomiej Kondracki
  • 3 Kacper Banasiak, Damian Grzejda, Maciej Kwaśniak, Kamil Sadziński
  • 2 Krzysztof Michalak, Marek Michalski, Kacper Zieliński
  • 1 Mariusz Kolba, Daniel Nowaczyk

Występy*:

  • 2193 min   Krzysztof Michalak
  • 2102 min   Bartłomiej Kondracki
  • 1912 min   Krystian Wojtczak
  • 1811 min   Marcin Lewacki
  • 1765 min   Bartosz Turniak
  • 1665 min   Wiktor Baranowski
  • 1635 min   Daniel Nowaczyk
  • 1606 min   Kacper Banasiak
  • 1589 min   Marek Michalski
  • 1503 min   Damian Grzejda
  • 1077min    Marcin Szóstakiewicz
  •   848 min   Seweryn Kowalski
  •   676 min   Kacper Zieliński
  •   613 min   Maciej Kwaśniak
      601 min   Kamil Sadziński
      600 min   Mariusz Kolba
  •   585 min   Przemysław Rudak
  •   568 min   Kacper Zatorski
  •   379 min   Przemysław Socik
      330 min   Kacper Woldański
      169 min   Łukasz Perliński
      161 min   Piotr Szymczak
  •   117 min   Przemysław Krawczykowski
        90 min   Piotr Dula
  •     79 min   Kamil Pisarek
  •     11 min   Jakub Iskrzyński

Kartki*:

żółte:

  • 5 - Bartłomiej Kondracki, Bartosz Turniak, Krystian Wojtczak
  • 4 - Maciej Kwaśniak
    3 - Marek Michalski, 
  • 2 - Mariusz Kolba, Damian Grzejda, Marcin Lewacki, Krzysztof Michalak, Kamil Sadziński
  • 1 - Kacper Banasiak, Seweryn Kowalski, Daniel Nowaczyk, Krystian Woldański, Przemysław Socik, Marcin Szóstakiewicz

czerwone:

  • 1 - Bartosz Turniak

 

 

* statystyki kartek i minut spędzonych na boisku aktualizowane są po każdej zakończonej rundzie/sezonie

Następny mecz

IV liga łódzka

19.08.2018, godzina 16:00

Pelikan II Łowicz - RKS RADOMSKO

Łowicz

Ostatni mecz

IV liga łódzka

RKS RADOMSKO 3:1 Omega Kleszczów

bramki dla RKS: Natan Balcerzyk, Krystian Wojtczak x2

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2018/2019

 1  RKS RADOMSKO
 1 LKS Kwiatkowice
 3 Ceramika Opoczno
 3 Pogoń Zduńska Wola
 5 KS Kutno
 6 Zjednoczeni Stryków 
 6 Ner Poddębice
 8 Warta Sieradz
 9 Orkan Buczek
 10 Stal Niewiadów 
 10 Zawisza Pajęczno
 12 Warta Działoszyn
 13 Andrespolia Wiśniowa Góra
 13 Pilica Przedbórz
 15 Omega Kleszczów
 15 Pelikan II Łowicz
 17 Włókniarz Zelów
 17 Boruta Zgierz