naglowek2

Terminarz

 Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
Zjednoczeni Stryków - Pilica Przedbórz  
Stal Niewiadów - Zawisza Pajęczno  
Ceramika Opoczno - Boruta Zgierz  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ner Poddębice  
LKS Kwiatkowice - Pelikan II Łowicz  
RKS Radomsko - Omega Kleszczów  
Orkan Buczek - Warta Sieradz  
Warta Działoszyn - KS Kutno  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Włókniarz Zelów  
 Kolejka 2 - 18-19 sierpnia
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów  
KS Kutno - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Warta Sieradz - Warta Działoszyn  
Omega Kleszczów - Orkan Buczek  
Pelikan II Łowicz - RKS Radomsko  
Ner Poddębice - LKS Kwiatkowice  
Boruta Zgierz - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Zawisza Pajęczno - Ceramika Opoczno  
Zjednoczeni Stryków - Stal Niewiadów  
 Kolejka 3 - 22 sierpnia
Stal Niewiadów - Pilica Przedbórz  
Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Stryków  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zawisza Pajęczno  
LKS Kwiatkowice - Boruta Zgierz  
RKS Radomsko - Ner Poddębice  
Orkan Buczek - Pelikan II Łowicz  
Warta Działoszyn - Omega Kleszczów  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Warta Sieradz  
Włókniarz Zelów - KS Kutno  
 Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Pilica Przedbórz - KS Kutno  
Warta Sieradz - Włókniarz Zelów  
Omega Kleszczów - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Pelikan II Łowicz - Warta Działoszyn  
Ner Poddębice - Orkan Buczek  
Boruta Zgierz - RKS Radomsko  
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice  
Zjednoczeni Stryków - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno  
 Kolejka 5 - 1-2 września
Ceramika Opoczno - Pilica Przedbórz  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Stal Niewiadów  
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków  
RKS Radomsko - Zawisza Pajęczno  
Orkan Buczek - Boruta Zgierz  
Warta Działoszyn - Ner Poddębice  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Pelikan II Łowicz  
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów  
KS Kutno - Warta Sieradz  
 Kolejka 6 - 8-9 września
Pilica Przedbórz - Warta Sieradz  
Omega Kleszczów - KS Kutno  
Pelikan II Łowicz - Włókniarz Zelów  
Ner Poddębice - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Boruta Zgierz - Warta Działoszyn  
Zawisza Pajęczno - Orkan Buczek  
Zjednoczeni Stryków - RKS Radomsko  
Stal Niewiadów - LKS Kwiatkowice  
Ceramika Opoczno - Andrespolia Wiśniowa Góra  
 Kolejka 7 - 12 września
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pilica Przedbórz  
LKS Kwiatkowice - Ceramika Opoczno  
RKS Radomsko - Stal Niewiadów  
Orkan Buczek - Zjednoczeni Stryków  
Warta Działoszyn - Zawisza Pajęczno  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Boruta Zgierz  
Włókniarz Zelów - Ner Poddębice  
KS Kutno - Pelikan II Łowicz  
Warta Sieradz - Omega Kleszczów  
 Kolejka 8 - 15-16 września
Pilica Przedbórz - Omega Kleszczów  
Pelikan II Łowicz - Warta Sieradz  
Ner Poddębice - KS Kutno  
Boruta Zgierz - Włókniarz Zelów  
Zawisza Pajęczno - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Zjednoczeni Stryków - Warta Działoszyn  
Stal Niewiadów - Orkan Buczek  
Ceramika Opoczno - RKS Radomsko  
Andrespolia Wiśniowa Góra - LKS Kwiatkowice  
 Kolejka 9 - 22-23 września
LKS Kwiatkowice - Pilica Przedbórz  
RKS Radomsko - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Orkan Buczek - Ceramika Opoczno  
Warta Działoszyn - Stal Niewiadów  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Zjednoczeni Stryków  
Włókniarz Zelów - Zawisza Pajęczno  
KS Kutno - Boruta Zgierz  
Warta Sieradz - Ner Poddębice  
Omega Kleszczów - Pelikan II Łowicz  
 Kolejka 10 - 29-30 września
Pilica Przedbórz - Pelikan II Łowicz  
Ner Poddębice - Omega Kleszczów  
Boruta Zgierz - Warta Sieradz  
Zawisza Pajęczno - KS Kutno  
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów  
Stal Niewiadów - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Ceramika Opoczno - Warta Działoszyn  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Orkan Buczek  
LKS Kwiatkowice - RKS Radomsko  
 Kolejka 11 - 6-7 października
RKS Radomsko - Pilica Przedbórz  
Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice  
Warta Działoszyn - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Ceramika Opoczno  
Włókniarz Zelów - Stal Niewiadów  
KS Kutno - Zjednoczeni Stryków  
Warta Sieradz - Zawisza Pajęczno  
Omega Kleszczów - Boruta Zgierz  
Pelikan II Łowicz - Ner Poddębice  
 Kolejka 12 - 13-14 października
Pilica Przedbórz - Ner Poddębice  
Boruta Zgierz - Pelikan II Łowicz  
Zawisza Pajęczno - Omega Kleszczów  
Zjednoczeni Stryków - Warta Sieradz  
Stal Niewiadów - KS Kutno  
Ceramika Opoczno - Włókniarz Zelów  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
LKS Kwiatkowice - Warta Działoszyn  
RKS Radomsko - Orkan Buczek  
 Kolejka 13 - 20-21 października
Orkan Buczek - Pilica Przedbórz  
Warta Działoszyn - RKS Radomsko  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice  
Włókniarz Zelów - Andrespolia Wiśniowa Góra  
KS Kutno - Ceramika Opoczno  
Warta Sieradz - Stal Niewiadów  
Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków  
Pelikan II Łowicz - Zawisza Pajęczno  
Ner Poddębice - Boruta Zgierz  
 Kolejka 14 - 27-28 października
Pilica Przedbórz - Boruta Zgierz  
Zawisza Pajęczno - Ner Poddębice  
Zjednoczeni Stryków - Pelikan II Łowicz  
Stal Niewiadów - Omega Kleszczów  
Ceramika Opoczno - Warta Sieradz  
Andrespolia Wiśniowa Góra - KS Kutno  
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Zelów  
RKS Radomsko - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Orkan Buczek - Warta Działoszyn  
 Kolejka 15 - 3-4 listopada
Warta Działoszyn - Pilica Przedbórz  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Orkan Buczek  
Włókniarz Zelów - RKS Radomsko  
KS Kutno - LKS Kwiatkowice  
Warta Sieradz - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno  
Pelikan II Łowicz - Stal Niewiadów  
Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków  
Boruta Zgierz - Zawisza Pajęczno  
 Kolejka 16 - 10-11 listopada
Pilica Przedbórz - Zawisza Pajęczno  
Zjednoczeni Stryków - Boruta Zgierz  
Stal Niewiadów - Ner Poddębice  
Ceramika Opoczno - Pelikan II Łowicz  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów  
LKS Kwiatkowice - Warta Sieradz  
RKS Radomsko - KS Kutno  
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów  
Warta Działoszyn - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
 Kolejka 17 - 17-18 listopada
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Pilica Przedbórz  
Włókniarz Zelów - Warta Działoszyn  
KS Kutno - Orkan Buczek  
Warta Sieradz - RKS Radomsko  
Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice  
Pelikan II Łowicz - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Ner Poddębice - Ceramika Opoczno  
Boruta Zgierz - Stal Niewiadów  
Zawisza Pajęczno - Zjednoczeni Stryków  
 Kolejka 18
Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Stryków  
Zawisza Pajęczno - Stal Niewiadów  
Boruta Zgierz - Ceramika Opoczno  
Ner Poddębice - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Pelikan II Łowicz - LKS Kwiatkowice  
Omega Kleszczów - RKS Radomsko  
Warta Sieradz - Orkan Buczek  
KS Kutno - Warta Działoszyn  
Włókniarz Zelów - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
 Kolejka 19
Włókniarz Zelów - Pilica Przedbórz  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - KS Kutno  
Warta Działoszyn - Warta Sieradz  
Orkan Buczek - Omega Kleszczów  
RKS Radomsko - Pelikan II Łowicz  
LKS Kwiatkowice - Ner Poddębice  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Boruta Zgierz  
Ceramika Opoczno - Zawisza Pajęczno  
Stal Niewiadów - Zjednoczeni Stryków  
 Kolejka 20
Pilica Przedbórz - Stal Niewiadów  
Zjednoczeni Stryków - Ceramika Opoczno  
Zawisza Pajęczno - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Boruta Zgierz - LKS Kwiatkowice  
Ner Poddębice - RKS Radomsko  
Pelikan II Łowicz - Orkan Buczek  
Omega Kleszczów - Warta Działoszyn  
Warta Sieradz - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
KS Kutno - Włókniarz Zelów  
 Kolejka 21
KS Kutno - Pilica Przedbórz  
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Omega Kleszczów  
Warta Działoszyn - Pelikan II Łowicz  
Orkan Buczek - Ner Poddębice  
RKS Radomsko - Boruta Zgierz  
LKS Kwiatkowice - Zawisza Pajęczno  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zjednoczeni Stryków  
Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów  
 Kolejka 22
Pilica Przedbórz - Ceramika Opoczno  
Stal Niewiadów - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Zjednoczeni Stryków - LKS Kwiatkowice  
Zawisza Pajęczno - RKS Radomsko  
Boruta Zgierz - Orkan Buczek  
Ner Poddębice - Warta Działoszyn  
Pelikan II Łowicz - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów  
Warta Sieradz - KS Kutno  
 Kolejka 23
Warta Sieradz - Pilica Przedbórz  
KS Kutno - Omega Kleszczów  
Włókniarz Zelów - Pelikan II Łowicz  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Ner Poddębice  
Warta Działoszyn - Boruta Zgierz  
Orkan Buczek - Zawisza Pajęczno  
RKS Radomsko - Zjednoczeni Stryków  
LKS Kwiatkowice - Stal Niewiadów  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ceramika Opoczno  
 Kolejka 24
Pilica Przedbórz - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Ceramika Opoczno - LKS Kwiatkowice  
Stal Niewiadów - RKS Radomsko  
Zjednoczeni Stryków - Orkan Buczek  
Zawisza Pajęczno - Warta Działoszyn  
Boruta Zgierz - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Ner Poddębice - Włókniarz Zelów  
Pelikan II Łowicz - KS Kutno  
Omega Kleszczów - Warta Sieradz  
 Kolejka 25
Omega Kleszczów - Pilica Przedbórz  
Warta Sieradz - Pelikan II Łowicz  
KS Kutno - Ner Poddębice  
Włókniarz Zelów - Boruta Zgierz  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Zawisza Pajęczno  
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Stryków  
Orkan Buczek - Stal Niewiadów  
RKS Radomsko - Ceramika Opoczno  
LKS Kwiatkowice - Andrespolia Wiśniowa Góra  
 Kolejka 26
Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice  
Andrespolia Wiśniowa Góra - RKS Radomsko  
Ceramika Opoczno - Orkan Buczek  
Stal Niewiadów - Warta Działoszyn  
Zjednoczeni Stryków - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Zelów  
Boruta Zgierz - KS Kutno  
Ner Poddębice - Warta Sieradz  
Pelikan II Łowicz - Omega Kleszczów  
 Kolejka 27
Pelikan II Łowicz - Pilica Przedbórz  
Omega Kleszczów - Ner Poddębice  
Warta Sieradz - Boruta Zgierz  
KS Kutno - Zawisza Pajęczno  
Włókniarz Zelów - Zjednoczeni Stryków  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Stal Niewiadów  
Warta Działoszyn - Ceramika Opoczno  
Orkan Buczek - Andrespolia Wiśniowa Góra  
RKS Radomsko - LKS Kwiatkowice  
 Kolejka 28
Pilica Przedbórz - RKS Radomsko  
LKS Kwiatkowice - Orkan Buczek  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Warta Działoszyn  
Ceramika Opoczno - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Stal Niewiadów - Włókniarz Zelów  
Zjednoczeni Stryków - KS Kutno  
Zawisza Pajęczno - Warta Sieradz  
Boruta Zgierz - Omega Kleszczów  
Ner Poddębice - Pelikan II Łowicz  
 Kolejka 29
Ner Poddębice - Pilica Przedbórz  
Pelikan II Łowicz - Boruta Zgierz  
Omega Kleszczów - Zawisza Pajęczno  
Warta Sieradz - Zjednoczeni Stryków  
KS Kutno - Stal Niewiadów  
Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Warta Działoszyn - LKS Kwiatkowice  
Orkan Buczek - RKS Radomsko  
 Kolejka 30
Pilica Przedbórz - Orkan Buczek  
RKS Radomsko - Warta Działoszyn  
LKS Kwiatkowice - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Włókniarz Zelów  
Ceramika Opoczno - KS Kutno  
Stal Niewiadów - Warta Sieradz  
Zjednoczeni Stryków - Omega Kleszczów  
Zawisza Pajęczno - Pelikan II Łowicz  
Boruta Zgierz - Ner Poddębice  
 Kolejka 31
Boruta Zgierz - Pilica Przedbórz  
Ner Poddębice - Zawisza Pajęczno  
Pelikan II Łowicz - Zjednoczeni Stryków  
Omega Kleszczów - Stal Niewiadów  
Warta Sieradz - Ceramika Opoczno  
KS Kutno - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - RKS Radomsko  
Warta Działoszyn - Orkan Buczek  
 Kolejka 32
Pilica Przedbórz - Warta Działoszyn  
Orkan Buczek - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
RKS Radomsko - Włókniarz Zelów  
LKS Kwiatkowice - KS Kutno  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Warta Sieradz  
Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów  
Stal Niewiadów - Pelikan II Łowicz  
Zjednoczeni Stryków - Ner Poddębice  
Zawisza Pajęczno - Boruta Zgierz  
 Kolejka 33
Zawisza Pajęczno - Pilica Przedbórz  
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków  
Ner Poddębice - Stal Niewiadów  
Pelikan II Łowicz - Ceramika Opoczno  
Omega Kleszczów - Andrespolia Wiśniowa Góra  
Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice  
KS Kutno - RKS Radomsko  
Włókniarz Zelów - Orkan Buczek  
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Warta Działoszyn  
 Kolejka 34
Pilica Przedbórz - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola  
Warta Działoszyn - Włókniarz Zelów  
Orkan Buczek - KS Kutno  
RKS Radomsko - Warta Sieradz  
LKS Kwiatkowice - Omega Kleszczów  
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pelikan II Łowicz  
Ceramika Opoczno - Ner Poddębice  
Stal Niewiadów - Boruta Zgierz  
Zjednoczeni Stryków - Zawisza Pajęczno

Następny mecz

IV liga łódzka

19.08.2018, godzina 16:00

Pelikan II Łowicz - RKS RADOMSKO

Łowicz

Ostatni mecz

IV liga łódzka

RKS RADOMSKO 3:1 Omega Kleszczów

bramki dla RKS: Natan Balcerzyk, Krystian Wojtczak x2

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2018/2019

 1  RKS RADOMSKO
 1 LKS Kwiatkowice
 3 Ceramika Opoczno
 3 Pogoń Zduńska Wola
 5 KS Kutno
 6 Zjednoczeni Stryków 
 6 Ner Poddębice
 8 Warta Sieradz
 9 Orkan Buczek
 10 Stal Niewiadów 
 10 Zawisza Pajęczno
 12 Warta Działoszyn
 13 Andrespolia Wiśniowa Góra
 13 Pilica Przedbórz
 15 Omega Kleszczów
 15 Pelikan II Łowicz
 17 Włókniarz Zelów
 17 Boruta Zgierz