naglowek2

W derbach powiatu RKS RADOMSKO pokonuje Pilicę Przedbórz

W sobotnim (11 maja) spotykaniu derbowym w IV lidze, drużyna lidera rozgrywek RKS Radomsko pokonuje w Przedborzu miejscową Pilicę 1:4 (1:1).

pilicarks1

Mecz rozpoczął się od prowadzenia dla Pilicy już w 17. minucie. W 33. min. na 1:1 strzela Kamil Sadziński. W drugiej połowie (’58 min) prowadzenie radomszczanom daje Paweł Baraniak. W 69. min było już 1:3 po strzale Adriana Pluty. W 81. min wynik spotkania na 1:4 ustala Krystian Wojtczak.

RKS Radomsko: W. Baranowski – Ł. Bocian (’84 N. Balcerzyk), D. Danilczyk, A. Klepczyński, A. Pluta, M. Przybylski, K. Sadziński (’66 K. Kolasa), A. Saktura (’64 A. Jura), P. Szewczyk (’53 P. Baraniak) Ł. Gloc (’57 K. Wojtczak), B. Turniak (’74 M. Lewacki)

Dzięki temu zwycięstwu zespół RKS Radomsko ma już 3 punkty na drugą w tabeli Wartą Sieradz. W tej kolejce sieradzanie pauzowali.