naglowek2

Tabela

 

 IV liga 2018/2019, grupa: łódzka
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kwiatkowice 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0            
   RKS Radomsko 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0            
3.  Ceramika Opoczno 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0            
   Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0            
5.  KS Kutno 1 3 1 0 0 4-3 0 0 0 0-0 1 0 0 4-3            
6.  Zjednoczeni Stryków 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0            
   Ner Poddębice 1 3 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1            
8.  Warta Sieradz 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
9.  Orkan Buczek 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
10.  Stal Niewiadów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0            
   Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0            
12.  Warta Działoszyn 1 0 0 0 1 3-4 0 0 1 3-4 0 0 0 0-0            
13.  Andrespolia Wiśniowa Góra 1 0 0 0 1 1-2 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0            
   Pilica Przedbórz 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2            
15.  Omega Kleszczów 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3            
   Pelikan II Łowicz 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3            
17.  Włókniarz Zelów 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2            
   Boruta Zgierz 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2      

tab: www.90minut.pl

Następny mecz

IV liga łódzka

08.09.2018, godzina 15:00

Zjednoczeni Stryków - RKS RADOMSKO

Stryków

Ostatni mecz

IV liga łódzka

Boruta Zgierz 1:3 RKS RADOMSKO

bramki dla RKS: Bartosz Turniak, Krystian Wojtczak, Łukasz Gloc

                                                                                                                 

Skrócona Tabela IV Liga

SEZON 2018/2019

 1  RKS RADOMSKO
 2 Zjednoczeni Stryków 
 3 Ner Poddębice
 4 KS Kutno
 5  LKS Kwiatkowice
 6 Warta Sieradz
 7 Orkan Buczek
 8 Omega Kleszczów
 9 Pogoń Zduńska Wola 
 10 Andrespolia Wiśniowa Góra
 11 Włókniarz Zelów
 12 Stal Niewiadów  
 13 Ceramika Opoczno 
 14 Boruta Zgierz 
 15 Pilica Przedbórz 
 16 Warta Działoszyn 
 17 Pelikan II Łowicz